O nás - Naša firma v skratke 

Od roku 2007 Vám prinášame do Vašich príbytkov teplo domova. Za ten čas sme spolu vdýchli stovkám interiérov tú pravú atmosféru. Kladieme dôraz na správne určenie Vašich individuálnych potrieb a skĺbenie Vašej predstavy s našimi poznatkami v jedinečné dielo. Zaoberáme sa stavbou kozubov, pecí , predaj kozubových vložiek , kachlí a príslušenstva. Predovšetkým sa venujem stavbe teplovzdušných, teplovodných a akumulačných kozubov , hypokaustov. Staviame ich s dôrazom na bezpečnosť, kvalitu, presnosť a dizajn.

Svoju činnosť sme rozšírili aj o stavbu záhradných kozubov . Zákazníkovi ponúkam kompletný servis od návrhu cez realizáciu, s dodávkou stavby na kľúč. Výberom spoľahlivých dodávateľov, kvalitných certifikovaných materiálov, pravidelným vzdelávaním , a množstvom skúseností sme schopní splniť skoro všetky vaše sny. Vieme, že spotrebič si nekupujete na rok a ani na dva a preto staviame a predávame len certifikované a kvalitné materiály.

Rozširujeme svoju ponuku služieb pre koncových zákazníkov o stavby komínov. Kúpili komínovú frézu aby sme bez väčších stavebných zásahov mohli zo starého nevyhovujúceho komínu, spraviť komín vyhovujúci a hlavne bezpečný. Bezpečnosť je pre nás prvom mieste.


Hľadať

Nové produkty

» Žiadne nové produkty