Ako pracujeme?

Ako raz jeden múdry človek povedal : Spomienka na dobrú kvalitu trvá dlhšie ako radosť z nízkej ceny. Dajme si ruku na srdce a opýtajme sa sami seba. Dám sa operovať druhotným chirurgom len preto, že je lacnejší?

Kozub alebo pec je na vašom výbere. My Vám môžeme poradiť , alebo odporučiť optimálne riešenie. Keď si predstavíte, že Vám to ušetrí peniaze za energie, zvýši cenu vašej nehnuteľnosti a ešte si budete môcť večer posedieť pri plápolajúcom ohni a dať si pohár vínka, tak nie je nad čím váhať. Naši zákazníci vedia, že kozuby a pece dokážu na seba zarábať a vy sa stanete energicky nezávislým. Od našich zákazníkov nemáme zatiaľ žiadne negatívne skúsenosti. Stavby realizujeme prevažne na Slovensku.

Často sa nám stáva že chodíme prestavovať (nanovo postaviť )kozub po neznalých majstroch a preto vás prosíme poradte sa predtým s odborníkmi. Pri takejto prestavbe sa dostávate skoro na dvojnásobnú cenu a to už môžete rozmýšlať čo ste si za tie peniaze navyše mohli dopriať vy a vaša rodina. My Vám ponúkame za jednotný poplatok 10 € poradenstvo a obhliadku priamo u Vás kdekoľvek na Slovensku. Túto cenu Vám odpočítame z najbližšej objednávky nad 100€ bez Dph. Tak neváhajte a kontaktujte nás kvôli obhliadke.

Postup pri spoločnej tvorbe diela:

1. vzájomná komunikácia na upresnenie typu, tvaru a účelu obstavania , návrh spotrebiča
2. spracovanie do grafickej podoby vo forme štúdie- zohľadňuje tvar a technické riešenia
3. dohoda ceny
4. zmluva o dielo – obsahuje vzájomné podmienky, termíny , platobné podmienky
5. samotná realizácia

To čo Vám môžeme garantovať je :

Cena – cena diela je dohodnutá vopred a je nemenná

Termín – v zmluve o dielo sa zaväzujeme do kedy bude dielo hotové, funkčné a pripravené k odovzdaniu

Kvalita – presný, Vami odsúhlasený návrh a technické riešenie , vzduchotechnika, správne použité materiály zaručujú dlhodobú životnosť a spoľahlivú prevádzku Vášho diela.

Záruka: Na všetky naše diela poskytujeme 3 a viac ročnú záruku na prácu aj keď nám to zákon nekáže . Na ohniská a vložky poskytuje záruku výrobca.

Väčšina našich nových zákazníkov, prichádza na základe doporučenia od tých, ktorým sme už nejaké dielo stavali. Nesklameme dôveru, ktorú ste nám vložili do rúk.


Hľadať

Nové produkty

» Žiadne nové produkty